POZNAJCIE PAULINĘ

Paulina Herzog - to kolejna zawodniczka, która dołączyła do naszego klubu. 15-letnia Paulina pochodzi z Krzanowic, gra w piłkę od I klasy podstawówki, jej ulubiony klub to Bayern Monachium, a z piłkarzy najbardziej podziwia Thomasa Mullera.
Zanim trafiła do SWD grała w piłkę z chłopakami w klubie KS 1905 Krzanowice. Paulina może grać w SWD w drugiej i trzeciej lidze oraz w Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych, w której świetnie zadebiutowała strzelając bramkę z rzutu karnego w meczu z SAP Brzeg.
Ostatnio na swoim koncie zanotowała duży sukces, jakim jest powołanie do Reprezentacji Śląska U16. Paulina gra w środku pola jako rozgrywająca, świetnie czuje się również na środku obrony. Poza piłką Paulina uwielbia grę na pianinie, a z dyscyplin sportowych lubi grę w tenisa stołowego i bieganie.
Witamy na pokładzie i życzymy jak najwięcej dobrych występów w barwach SWD Wodzisław Śląski!!!