DUŻE ZMIANY W NASZYM KLUBIE ! NOWY ZARZĄD, NOWE ZAWODNICZKI !

W ostatnim czasie dość dużo dzieje się w naszym klubie.

W pierwszej kolejności doszło do sporych zmian w zarządzie.

Nowym Prezesem Klubu SWD Wodzisław Śląski został dotychczasowy trener Sebastian Klimek.

I v-ce Prezesem Mirosław Oślizło

II v-ce Prezesem Adrian Kuśka

Skarbnikiem Lucjan Szymik

Członkiem Zarządu: Ireneusz Skupień, Wojciech Glenc, Rafał Herda.

Na stanowiskach trenerskich dotychczasowy trener Wojciech Glenc objął rolę trenera Makroregionalnej Ligi Juniorek, zaś nasza zawodniczka Aleksandra Piwowarczyk przejęła rolę trenera III ligi.

Do końca kwietnia rolę szkoleniowca II ligi będzie sprawował Sebastian Klimek.

Od miesiąca maj przejmie tę funkcję Wojciech Glenc.

W wyniku prężnych działań nowego zarządu doszło do spektakularnych transferów. Do kadry MLJM dołączyła reprezentantka Polski do lat 16 Roksana Kryspin (Polonia Bytom) – transfer definitywny, Paulina Herzog (Krzanowice) – transfer definitywny, Katarzyna Psota (Brzezie) – transfer definitywny, Sonia Nierychło (Polonia Bytom) – transfer definitywny, Emilia Zuchowicz (Czernica) – transfer definitywny, Milena Gwóźdź (Polonia Bytom), Natalia Dudek (Polonia Bytom), Paulina Pytka (Polonia Bytom).

Ww. zawodniczki wzmocnią drużyną MLJM, która już we wtorek zaczyna walkę o mistrzostwo Polski (MLJM SWD Wodzisław Śląski – Brzeg) boisko w Radlinie o godz. 15.00.

Nasze juniorki jako najlepsza drużyna na Śląsku otrzymały bezpośredni awans do tych prestiżowych rozgrywek.

Dzięki tym wzmocnieniom jest duża szansa osiągnięcia sukcesu i przeciwstawienia się takim drużynom jak np. mistrz Polski z ubiegłego sezonu SMS Łódź czy AZS Wrocław.

Do Kadry SWD Wodzisław Śl. dołączą już wkrótce nowe zawodniczki, które włączą się w walce o próbę awansu I drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zapraszamy wszystkie chętne zawodniczki do dołączenia w szeregi SWD Wodzisław Śl., gdzie oprócz typowo sportowych czynników panuje przyjazna, rodzinna atmosfera mająca na celu osiągnięciu sukcesu zarówno w życiu sportowym jak i prywatnym.