KILKA SŁÓW O NOWYCH ZAWODNICZKACH - MILENA GWÓŹDŹ

Nową zawodniczką SWD Wodzisław Śląski została Milena Gwóźdź.
Młoda zawodniczka, która parę dni temu ukończyła 14 lat, ma już za sobą udany debiut w Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych w meczu z SAP Brzeg, w którym strzeliła jedną bramkę. Poza rozgrywkami juniorskimi, Milena będzie reprezentować klub w rozgrywkach trzeciej ligi.
Pochodząca z Piekar Śląskich zawodniczka grała przez 4 lata w Polonii Bytom. Ma na swoim koncie sporo piłkarskich sukcesów: wraz z Polonią Bytomzostała mistrzynią Śląska w kategorii U13, a następnie grała wraz z tym klubem w półfinale Mistrzostw Polski. Grała również w turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku oraz w Lidze Deichmanna. Najlepiej czuje się w ataku, kibicuje Barcelonie oraz PSG, a z piłkarzy najwyżej ceni Leo Messiego oraz Neymara.
Milenie życzymy dobrej aklimatyzacji w nowym klubie i samych udanych występów na boisku!!!