Remis w Rzeszowie | CLJ U-17 Resovia 2:2 SWD

Dwukrotnie SWD Wodzisław Śląski wychodziło na prowadzenie i dwukrotnie Resovia odrabiała straty w końcówkach. Ostatecznie mecz w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U-17 zakończył się wynikiem 2-2.

Wynik tego spotkania otworzyła Nicole Jendrzejczyk, która wykorzystała dośrodkowanie Julii Piętakiewicz i pokonała bramkarkę gospodyń. Jeszcze przed przerwą Resovia wyrównała, a gol dla gospodyń padł po rzucie rożnym.

Druga część gry zdecydowanie lepiej rozpoczęła się dla SWD. Wodzisławianki wyszły na prowadzenie za sprawą bramki Julii Piętakiewicz. Taki stan rzeczy utrzymywał się do samego końca. Kiedy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Wodzisławia, Resovia przeprowadziła skuteczną akcję i na kilka minut przed końcem wyrównała stan rywalizacji.